W sali sportowej przy ul. Wiejskiej w Jaworze odbył się turniej z cyklu Kuźnia Cup w kategorii trampkarzy. W zawodach uczestniczyły dwie drużyny Kuźni Jawor, Bolko Bolków, Górnik Wałbrzych, Górnik Złotoryja, Wilki Różana oraz Zagłębie Wałbrzych.
Wyniki Kuźnia Cup trampkarzy:
Kuźnia I Jawor - Kuźnia II Jawor 2:1
Bolko Bolków - Wilki Różana 2:1
Górnik Złotoryja - Zagłębie Wałbrzych 3:0
Górnik Wałbrzych - Kuźnia I Jawor 1:0
Bolko Bolków - Kuźnia II Jawor 1:0
Górnik Złotoryja - Wilki Różana 2:0
Górnik Wałbrzych - Bolko Bolków 3:0
Górnik Złotoryja - Kuźnia II Jawor 3:0
Zagłębie Wałbrzych - Wilki Różana 4:1
Kuźnia I Jawor - Bolko Bolków 4:1
Górnik Wałbrzych - Górnik Złotoryja 2:0
Zagłębie Wałbrzych - Kuźnia II Jawor 3:1
Kuźnia I Jawor - Górnik Złotoryja 0:1
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych 2:0
Wilki Różana - Kuźnia II Jawor 1:3
Bolko Bolków - Górnik Złotoryja 1:2
Kuźnia I Jawor - Zagłębie Wałbrzych 0:0
Górnik Wałbrzych - Wilki Różana 9:0
Bolko Bolków - Zagłębie Wałbrzych 2:0
Kuźnia I Jawor - Wilki Różana 0:1
Górnik Wałbrzych - Kuźnia II Jawor 2:0
Kuźnia Cup 2019 trampkarzy - klasyfikacja końcowa:
1. Górnik Wałbrzych
2. Górnik Złotoryja
3. Bolko Bolków
4. Kuźnia I Jawor
5. Zagłębie Wałbrzych
6. Kuźnia II Jawor
7. Wilki Różana
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec - Oskar Czyż (Górnik Wałbrzych)
Najlepszy zawodnik - Konrad Korba (Górnik Wałbrzych)
Najlepszy bramkarz - Max Kucybała (Górnik Złotoryja)
Składy drużyn:
Kuźnia I Jawor: Patryk Szlęk, Leon Szlęk, Mikołaj Malinowski, Jakub Popardowski, Przemysław Sobotkiewicz, Kacper Michalski
Kuźnia II Jawor: Daniel Sowiak, Jakub Olszowy, Krystian Broda, Jakub Bonielewicz, Filip Kułaga, Krystian Perełka, Łukasz Filiks
Górnik Złotoryja: Mateusz Błaszczyk, Tymon Kot, Kacper Gliwa, Miłosz Doszczenko, Jakub Gonatrek, Szymon Święs, Mateusz Dudek, Filip Wróbel, Kacper Rybak, Max Kucybała
Górnik Wałbrzych: Dominik Pytlak, Eryk Migacz, Konrad Korba, Jakub Nowacki, Sebastian Domek, Oskar Nowak, Oskar Czyż, Oktawian Koniec
Wilki Różana: Jakub Kielach, Wiktor Krzyżoś, Mikołaj Krzyżoś, Kacper Kaproń, Dawid Kustra, Piotr Lasz, Konrad Lipiec, Miłosz Banach
Bolko Bolków: Kajtek Kociuba, Alan Gancarz, Hubert Brymerski, Kornel Rombek, Patryk Tęcza, Kacper Strzesak, Wojciech Krosnowski, Bartosz Śliwka
Zagłębie Wałbrzych: Daniel Pawlak, Olaf Makowski, Tomasz Makowski, Marcin Gileta, Oliwier Michalak, Wiktor Smoczyk, Patryk Bettinger, Dawid Szymonowicz