Każdy kto odda krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5 w dniach 19-30 września, otrzyma specjalne zaświadczenie, które w Strefie Miedzi może wymienić na bezpłatny bilet na mecz Miedzi z Podbeskidziem Bielsko-Biała (30 września, piątek, godz. 18.00)!
Aby odebrać darmowy bilet wystarczy przyjść do Strefy Miedzi w Galerii Piastów z zaświadczeniem z RCKiK. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-21:00, a w niedziele w godz. 10:00-20:00. RCKiK w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5 przyjmuje krwiodawców w następujących godzinach: poniedziałek 7:00-16:00, wtorek 7:00-12:30, środa 7:00-17:00, czwartek i piątek 7:00-11:30. Pamiętaj, że oddając krew pomagasz innym i możesz komuś uratować życie!

