Kontrole dotyczące odśnieżania dachów

Kontrole dotyczące odśnieżania dachów

Wojewoda dolnośląski wystąpił do straży pożarnej, policji, nadzoru budowlanego oraz gmin i powiatów o zwrócenie szczególnej uwagi na realizację przez właścicieli i zarządców obiektów obowiązku odśnieżania dachów i elementów elewacji.

Kontrolami w pierwszej kolejności mają być objęte obiekty wielkopowierzchniowe, budynki użyteczności publicznej oraz budynki zamieszkania zbiorowego. Kontrole mają też dotyczyć wykonywania przez właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązku sprawdzania stanu technicznego instalacji kominowych, dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz gazowych.

Raport z podjętych działań odpowiednie służby mają przedstawić do 11 stycznia.

odśnieżanie dach śniego zima kontrola wojewoda

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.