Orszaki Trzech Króli w Jaworze

Orszaki Trzech Króli w Jaworze

W tym roku Orszaki Trzech Króli przejdą ulicami ponad 750 miejscowości w Polsce i 22 za granicą. Nie inaczej będzie w Jaworze.

6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego w najstarszej jaworskiej parafii pw. św. Marcina Orszak Trzech Króli odbędzie się po Mszy św. o godz. 10. Wówczas uczestnicy wyruszą ulicami centrum miasta. 

Z kolei Orszak Trzech Króli na Przyrzeczu rozpocznie się około godz. 11.25 pod kościołem pw. Miłosierdzia Bożego, później zebrani przejdą ze śpiewem kolęd do kościoła pw. św. Faustyny, gdzie o 11:30 rozpocznie się Msza Święta.

Orszak Trzech Króli Uroczystość Objawienia Pańskiego orszak 6 stycznia parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze parafia pw. św. Marcina w Jaworze

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.