Dominik Nowak: Trzeba szanować punkt

Dominik Nowak: Trzeba szanować punkt

Szkoleniowiec Miedzi po remisie z liderem LOTTO Ekstraklasy zauważał, że wynik meczu jest sprawiedliwy dla obu stron.

Dominik Nowak:

- Ten zimowy wieczór zakończył się dla nas połowicznym sukcesem. Punkt, niezależnie z kim z zdobyty, jest punktem. Trzeba go szanować. Jeżeli chodzi o samo spotkanie, chcieliśmy być konsekwentni w działaniach. Wiedzieliśmy jak silną stroną Lechii są boczne sektory, umiejętność tworzenia sobie przewagi plus oczywiście dośrodkowania w pole karne. Zresztą później już trzech zawodników dobrze grających głową - Arak, Paixao i Sobiech - było w polu karnym i dobrze, że wybroniliśmy. Nie ustrzegliśmy się błędów, szczególnie przy sytuacji Haraslina. Na wysokości zadania stanął Antek, natomiast my także mieliśmy swoje okazje. Uważam, że w przekroju spotkania, które zespół wybiegał, byliśmy dobrze zorganizowani w defensywie. Mieliśmy swój pomysł na wyprowadzanie szybkich ataków. Ten remis jest dla obu stron sprawiedliwy. Tak ten punkt postrzegam. Wiadomo, że można gdybać, bo mieliśmy dwie dobre okazje Pawła Zielińskiego. Był to ostatni mecz u siebie. Kibice docenili na pewno wkład i zaangażowanie piłkarzy w spotkanie, za co podziękowali. Runda oczywiście się nie kończy. Musimy bardzo mocno walczyć w Kielcach o następne punkty.

LOTTO Ekstraklasa Miedź Dominik Nowak trener Miedzi trener Nowak Lechia Gdańsk runda rewanżowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.