Daimler zainwestuje w Polsce 400 mln złotych

Daimler zainwestuje w Polsce 400 mln złotych
Daimler obok powstającej fabryki silników w Jaworze wybuduje także drugi zakład

Daimler obok zakładu w Jaworze zbuduje drugą fabrykę. Niemiecki koncern wyda 400 mln zł i będzie produkować 100 tys. baterii rocznie - informuje Puls Biznesu.

W tym tygodniu koncern ogłosi, że w Jaworze, gdzie buduje zakład silników, zainwestuje w drugi, produkujący baterie do samochodów elektrycznych. Ma wytwarzać 100 tys. baterii rocznie – cytuje swojego rozmówcę PB.

Jak zaznacza PB, oficjalne źródła odmawiają komentarza w tej sprawie. – Nie komentujemy rozmów z potencjalnymi inwestorami – czytamy w gazecie odpowiedź biura prasowego Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Wartość projektu to 400 mln zł, ale to pierwszy etap inwestycji – twierdzi inny rozmówca dziennika.

Daimler fabryka baterii Mercedes-Benz DSAG strefa w Jaworze

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.