X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Piotr Waśniewski prezesem Śląska

Piotr Waśniewski prezesem Śląska

Od piątku nowym prezesem spółki WKS Śląsk Wrocław SA. będzie Piotr Waśniewski, który w przeszłości pełnił już tę funkcję.

Poprzednio Waśniewski sprawował funkcję prezesa piłkarskiego Śląska w latach 2008-2013. W tym czasie wrocławska drużyna przeniosła się na Stadion Wrocław.

Śląsk Wrocław nowy prezes prezes Piotr Waśniewski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

kibicowski
kibicowski 7 grudnia 2018 o 00:46

Ta i w około 700-tysięcznym mieście udostępnili dwa punkty sprzedaży biletów na pierwsze mecze. Efekt był taki, że kibice stali w mrozie w kilkugodzinnych kolejkach, żeby kupić bilet na mecz na nowym stadionie. Jak ktoś wybrał się pierwszy raz i zobaczył coś takiego, to potem przeważnie już się nie pojawiał ponownie. Zresztą skutki odczuwamy do dzisiaj - patrz frekwencja na ostatnim meczu.

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.