X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Świdnica: Świąteczne dekoracje w mieście

Świdnica: Świąteczne dekoracje w mieście

W Świdnicy świąteczne oświetlenie rozbłyśnie już na początku grudnia. Na słupach zainstalowanych zostanie ponad 150 ozdób.

Wzorem lat ubiegłych umieszczono je w różnych częściach miasta. Osiemnaście przywieszek pojawi się na ulicy Grodzkiej, Kotlarskiej, Długiej i Kazimierza Pułaskiego. Nowe świąteczne elementy pojawią się przy ul. Emilii Plater.

Po raz pierwszy zostanie udekorowana również fontanna na skwerze przy ul. Wałowej i tradycyjnie, kolejny już raz fontanna na placu św. Małgorzaty. Przy ul. Łukowej stanie anioł, przy którym chętnie fotografują się świdniczanie. 

Bożonarodzeniowe choinki rozstawione zostaną w Rynku, na placu Jana Pawła II i na placu Wolności, lampkami udekorowane będą również choinki rosnące na placu Grunwaldzkim  oraz przy ul. Jagiellońskiej.

Właściciele sklepów ozdabiają już swoje witryny, a świąteczne dekoracje z pewnością już niedługo pojawiają się na balkonach i przed domami. Przypominamy, że tradycyjnie te najpiękniejsze zostaną nagrodzone. Do 18 grudnia czekamy na Państwa zgłoszenia w konkursie na najładniej przystrojony i oświetlony dom oraz balkon. 

dekoracje świąteczne święta Świdnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.