X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Zbigniew Smółka: Miedź zasługuje na to, żeby grać w ekstraklasie

Zbigniew Smółka: Miedź zasługuje na to, żeby grać w ekstraklasie

Szkoleniowiec Arki Gdynia po zwycięstwie w Legnicy nie krył radości z wyniku, ale komplementował także drużynę gospodarzy.

Zbigniew Smółka:

- Bardzo daleki wyjazd, po raz kolejny bez naszych kibiców, także szczególne gratulacje dla mojej drużyny. Co prawda nie widziałem jeszcze cyfr, ale wydaje mi się, że wybiegaliśmy dzisiaj to spotkanie na maksa. Widać, że zespół gospodarzy ma swój styl, próbuje grać w piłkę, ale my również. Uważam, że ten mecz dało się oglądać, że to było bardzo dobre spotkanie. Jeszcze raz gratuluję moim piłkarzom konsekwencji, spokoju po drugiej bramce i skuteczności. Przywozimy do Gdyni na zakończenie tej rundy bardzo istotne trzy punkty, po dwóch minimalnych i bolących porażkach. Natomiast chciałbym życzyć przede wszystkim zdrowia Miedzi Legnica, cierpliwości i konsekwencji Dominikowi. Kluczowi, bardzo dobrzy piłkarze, jeżeli doznają bardzo ciężkich urazów, trudno jest ich zastąpić. Od kilku spotkań w Miedzi jest to widoczne. Nikomu tego nie życzę i jestem z Dominikiem. Muszą z tego wyjść, bo uważam, że ten zespół, to miasto i ten klub zasługuje na to, żeby grać w ekstraklasie. Jestem przekonany, że ta drużyna się utrzyma i będzie groźnym rywalem w niejednym spotkaniu.
 

LOTTO Ekstraklasa Miedź Arka Gdynia Zbigniew Smółka trener Arki trener Smółka runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.