Legnica: 9 medali w Trutnovie dla KKS Tora

Legnica: 9 medali w Trutnovie dla KKS Tora

Ośmioosobowa ekipa zawodników KKS TORA Legnica odniosła wspaniały sukces, zdobywając 9 medali (4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe) na międzynarodowym Turnieju Karate „Trutnovsky Dracek".

W turnieju, który odbył się w minioną sobotę startowało 290 karateków z 32 klubów z Czech, Słowacji i Polski.

Kinga Hanysz po raz kolejny święciła swój tryumf, zdobywając 3 medale: jeden złoty i dwa srebrne. Udowodniła, że jest niepokonana w kata i kumite młodziczek. Wspaniale kontroluje walkę wyprowadzając dynamiczne ataki „gyaku zuki", zakończone zdobyciem punków.

Złoto, po trudnych walkach, zdobyła Natalia Mojzyk w kumite kadetek +55 kg. Jakub Szczepakowski szedł jak burza w kategorii żaków - 41 kg, zdobywając swoje złoto. Nikola Kozłowska miała dużo szczęścia w losowaniu i walcząc w kumite kadetek - 50 kg, zdobyła swoje kolejne złoto.

Drużyna kadetek w składzie: Kinga Hanysz, Natalia Mojzyk i Natalia Cerkowiak, po trudnej rywalizacji zdobyła srebro w kata drużynowym.

Nasze zawodniczki osiągają wspaniałe wyniki, czego im serdecznie gratuluję – mówi trener, Jacek Rusek. – Jest to świetny prognostyk przed zbliżającym się Pucharem Polski oraz XIX CUPRUM CUP w Legnicy – dodaje.

Złote medale:

  • Natalia Mojzyk  – kumite kadetek + 55 kg
  • Nikola Kozłowska – kumite kadetek – 50 kg
  • Kinga Hanysz – kata młodziczek 
  • Jakub Szczepakowski – kumite żaków – 41 kg

Srebrne medale:

  • Kinga Hanysz – kumite młodziczek + 50 kg
  • Kata drużynowe młodzików – Natalia Mojzyk , Natalia Cerkowiak, Kinga Hanysz.

Brązowe medale:

  • Wiktoria Makowiecka – kumite kadetek + 55 kg
  • Natalia Cerkowiak – kumite kadetek  + 55 kg
  • Smolarek Zuzanna – kumite żaczek + 35 kg

KKS TORA Legnica Trutnovsky Dracek turniej karate

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.