Spotkanie z charyzmatycznym księdzem uzdrowicielem

Spotkanie z charyzmatycznym księdzem uzdrowicielem

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej zaprasza na spotkanie ze słynnym księdzem charyzmatykiem Johnem Bashoborą z Ugandy.

Spotkanie odbędzie się 11 i 12 czerwca 2018r. (w poniedziałek i we wtorek) przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2, w Szczawnie – Zdroju ( obok placu budowy kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej). Temat spotkań wiąże się z hasłem obecnego roku duszpasterskiego: " Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, a więc...". Wstęp wolny.

Plan spotkania przedstawia się następująco:
9.00 - rozpoczęcie, informacje, Różaniec św.
10.00 - konferencja
11.30 - przerwa
12.00 - konferencja
13.30 - przerwa obiadowa
15.00 - Godzina Miłosierdzia Bożego, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa uwielbienia
15.30 - konferencja
17.00 - przygotowanie do Eucharystii
17.30 - Eucharystia
19.30 - przerwa
20.00 - modlitwa o uzdrowienie, uwolnienie, wylanie Ducha Świętego
Apel Jasnogórski

John Bashobora z Ugandy Szczawno Zdrój

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.