X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży Diecezji Legnickiej

X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży Diecezji Legnickiej
Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Duszpasterstwo Sportowców organizują X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży Diecezji Legnickiej. Zawody odbędą się 17 lutego 2018r. w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulikowie.

Turniej rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulikowie o godz. 9:00. Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Tradycyjnie, organizatorzy do rywalizacji zapraszają księży i osoby dorosłe zaangażowane w liturgię. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe.

Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: ministrant@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie na numer 793021676. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 lutego 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, rodzaj szkoły i parafię.

Uczestnicy podczas turnieju powinni posiadać aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie, których zostanie potwierdzone zgłoszenie udziału. Organizatorzy proszą, aby podczas turnieju uczestnikom towarzyszyli dorośli opiekunowie.

turniej tenis stołowy diecezja legnicka

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.