Piłkarze poszli do szkoły

Piłkarze poszli do szkoły
Fot. KS Polkowice

Piłkarze I zespołu oraz juniorzy starsi KGHM ZANAM Polkowice gościli z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2 w Polkowicach. Z zawodnikami spotkało się blisko 100 dzieci z klas pierwszych oraz zerówki.

Na spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Polkowicach udali się gracze drużyny seniorów oraz najzdolniejsi juniorzy z trenerem Marcinem Jeziornym. Piłkarze przygotowali dla uczestników spotkania atrakcyjne zajęcie sportowo-ruchowe.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały m.in.: kredki, kolorowanki i słodycze. Przedstawiciele polkowickiego klubu przekazali na ręce dyrektora szkoły Joanny Wróblewskiej zdjęcie I zespołu z autografami piłkarzy. Fundatorem nagród dla dzieci była Gmina Polkowice.

KS Polkowice Szkoła Podstawowa nr 2 piłkarze w szkole

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.