KS Polkowice zaprasza na 70-lecie klubu

KS Polkowice zaprasza na 70-lecie klubu
Fot. materiały prasowe

20 maja na stadionie przy ul. Kopalnianej 4 w Polkowicach odbędą się obchody 70-lecia Piłkarskich Tradycji w Polkowicach.

Nim sympatycy klubu spotkają się na stadionie, o godz. 10 rozpocznie się Msza św. w kościele pw. Matki Boskiej Łaskawej, po której uczestnicy przemaszerują na obiekt piłkarski. Tam odbędzie się turniej piłkarski dzieci i młodzieży, mecz oldboyów Górnika Polkowice i Zagłębia Lubin, a wisienką na torcie będzie trzecioligowe spotkanie KS-u z Górnikiem Wałbrzych. Szczegóły na plakacie. 

KS Polkowice 70-lecie klubu 70-lecie Piłkarskich Tradycji w Polkowicach oldboy turniej dla dzieci Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.