Olimpia gasi Zorzę

Podopieczne Lesława Chrzanowskiego nie miały litości dla przedostatniej w ligowej tabeli Zorzy Wodzisław Śląski.

24 stycznia 2016

Zorza zajaśnieje w Jaworze?

W najbliższą sobotę, o godz. 18:00, siatkarki jaworskiej Olimpii, w ramach rozgrywek drugiej ligi seniorek podejmą na własnym parkiecie Zorzę Wodzisław Śląski.

21 stycznia 2016

• RZ

Zmiany w zarządzie Olimpii Jawor 2

19 stycznia 2016 r. na posiedzeniu Zarządu Klubu Sportowego Olimpia w Jaworze dokonano zmian w składzie klubowego zarządu.

Rozlosowano pary Pucharu Polski

W Warszawie rozlosowano pary finałowego turnieju o siatkarski Puchar Polski mężczyzn, który w dniach 5-7 lutego rozegrany zostanie we wrocławskiej Hali Orbita.

20 stycznia 2016

• RZ

Olimpia wygrywa derby

Zwycięstwem jaworzanek w trzech setach zakończyły się rozgrywane w Świdnicy derby Dolnego Śląska w drugiej lidze siatkarek.

Siatkarski puchar w Orbicie! Wiemy kto zagra

Wielka siatkówka w wydaniu męskim wraca do stolicy Dolnego Śląska. W dniach 5-7 lutego we Wrocławiu rozegrany zostanie finał Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

18 stycznia 2016

• RZ

Bez punktów na Dolny Śląsk

Nieudanie dla dolnośląskich ekip zakończyły się wyjazdy w ramach drugiej ligi kobiet do Opola i Katowic. Obie nasze drużyny wygrały łącznie jednego seta...

17 stycznia 2016

• RZ

Wrocławianki wracają ze zwycięstwem

Wygraną zespół Jacka Grabowskiego powrócił do rywalizacji w Orlen Lidze po przerwie na występy reprezentacji w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich.

14 stycznia 2016

Impel wraca do gry 1

Przerwa na kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich dobiegła końca. To oznacza, że po miesięcznej pauzie na parkiety powracają zawodniczki Orlen Ligi. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią siatkarki z Rzeszowa i Wrocławia.

13 stycznia 2016

Olimpia przegrywa z Sokołem

W ważnym dla układu drugoligowej tabeli meczu jaworzanki nie sprostały na własnym parkiecie Sokołowi 43 AZS AWF Katowice.

9 stycznia 2016

• RZ

Młode Impelki wracają do gry

Jeszcze przed końcem turniejów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich upłynęła świąteczno-noworoczna przerwa w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet.

8 stycznia 2016

Budowlani sprawdzą Impel

Nie próżnują w czasie reprezentacyjnej przerwy siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska.

7 stycznia 2016

Zmiana terminu meczu Impel - Chemik

Spotkanie na szczycie ORLEN Ligi odbędzie się 24 stycznia o godz. 14:45, a nie jak pierwotnie planowano 23 stycznia o 18:00.

29 grudnia 2015

• RZ

Impel wraca do treningów

W niedzielę po krótkiej przerwie świątecznej do zajęć powróciły siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska. Choć zmienił się głównodowodzący, to cele pozostają te same co na starcie sezonu.

28 grudnia 2015

Przybylski: Z seta na set się rozkręcaliśmy

MKS Kalisz przegrywając 0:2 niespodziewanie wygrał w Jaworze 3:2. Zespół z województwa wielkopolskiego zrewanżował się za porażkę 1:3 na własnym parkiecie.

12 grudnia 2015

Dramat w pięciu aktach

Olimpia Jawor mimo prowadzenia 2:0 nie zdołała sięgnąć po trzy punkty w meczu z MKS-em Kalisz. Mało tego, nie zdołała zdobyć nawet dwóch punktów.

• RZ

Impel zwycięża w Łodzi

Wrocławianki w ważnym meczu wygrały za dwa punkty z sąsiadującymi obecnie z nimi w ligowej tabeli siatkarkami Budowlanych.

2 grudnia 2015

• RZ

Impel wzmacnia kadrę!

Trzy siatkarki wrocławskiego klubu ORLEN Ligi znalazły się w szerokim składzie reprezentacji Polski na europejski turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016.

27 listopada 2015

• RZ

Pewne zwycięstwo Olimpii

Jaworzanki w trzech setach uporały się z TKS-em Tychy w meczu dziesiątej kolejki drugiej ligi kobiet.

21 listopada 2015

Horror dla Impela! 1

Pełne dramaturgii spotkanie pomiędzy Impelem Wrocław a Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza zakończyło się zwycięstwem wrocławianek, choć przegrywały już 0:2 w setach i 11:14 w tie-breaku!