Piątek, 26.04.2024 174

Liga Siatkówki Kobiet

• Paweł Sasiela

Impel wygrywa z Budowlanymi

W czterech setach siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska uporały się z łodziankami.

5 marca 2016

Legionovia poległa we Wrocławiu

Impel w trzech setach, choć nie bez emocji, uporał się z niżej notowaną drużyną z Mazowsza. W trzeciej partii zespół trenera Grabowskiego wręcz zdemolował rywalki.

27 lutego 2016

Trzy punkty wracają do Wrocławia

Impel pewnie zwyciężył w trzech setach z zamykającym tabelę, po porażce z wrocławiankami, Pałacem Bydgoszcz.

13 lutego 2016

Impel wygrywa w trzech partiach

Bez straty choćby seta uporały się z Muszynianką Muszyna siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska.

7 lutego 2016

Kąkolewska: Mamy nadzieję, że ta wygrana zaowocuje w przyszłości

Na początku trzeciej partii, która mocno zbliżyła Impel do zwycięstwa nad Chemikiem, dwoma doskonałymi blokami popisała się Agnieszka Kąkolewska. Od tego momentu rywalki sprawiały wrażenie, jakby straciły wiarę w wygraną.

24 stycznia 2016

Impel bije mistrza!

Impel jako pierwsza ekipa w tym sezonie zwyciężył mistrzynie kraju, Chemik Police. Tym samym wrocławianki potwierdziły wielkie ambicje!

• RZ

Wrocławianki wracają ze zwycięstwem

Wygraną zespół Jacka Grabowskiego powrócił do rywalizacji w Orlen Lidze po przerwie na występy reprezentacji w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich.

14 stycznia 2016

Impel wraca do gry 1

Przerwa na kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich dobiegła końca. To oznacza, że po miesięcznej pauzie na parkiety powracają zawodniczki Orlen Ligi. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią siatkarki z Rzeszowa i Wrocławia.

13 stycznia 2016

Budowlani sprawdzą Impel

Nie próżnują w czasie reprezentacyjnej przerwy siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska.

7 stycznia 2016

Zmiana terminu meczu Impel - Chemik

Spotkanie na szczycie ORLEN Ligi odbędzie się 24 stycznia o godz. 14:45, a nie jak pierwotnie planowano 23 stycznia o 18:00.

29 grudnia 2015

• RZ

Impel wraca do treningów

W niedzielę po krótkiej przerwie świątecznej do zajęć powróciły siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska. Choć zmienił się głównodowodzący, to cele pozostają te same co na starcie sezonu.

28 grudnia 2015

• RZ

Impel zwycięża w Łodzi

Wrocławianki w ważnym meczu wygrały za dwa punkty z sąsiadującymi obecnie z nimi w ligowej tabeli siatkarkami Budowlanych.

2 grudnia 2015

• RZ

Impel wzmacnia kadrę!

Trzy siatkarki wrocławskiego klubu ORLEN Ligi znalazły się w szerokim składzie reprezentacji Polski na europejski turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016.

27 listopada 2015

Horror dla Impela! 1

Pełne dramaturgii spotkanie pomiędzy Impelem Wrocław a Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza zakończyło się zwycięstwem wrocławianek, choć przegrywały już 0:2 w setach i 11:14 w tie-breaku!

19 listopada 2015

Impel demoluje Pałac

Zespół ze stolicy Dolnego Śląska wygrał z Pałacem Bydgoszcz 3:1, rozbijając przyjezdne 25:8 w pierwszym i 25:14 trzecim secie.

14 listopada 2015

Impel dalej w grze

Po pierwszym meczu Ligi Mistrzyń we Wrocławiu, już w sobotę sympatyków żeńskiej siatkówki czekają kolejne emocje w Hali Orbita.

13 listopada 2015

• RZ

Impel wygrywa w Muszynie

W szóstej kolejce ORLEN Ligi wrocławianki odniosły zwycięstwo za dwa punkty na trudnym terenie.

8 listopada 2015

Skowrońska-Dolata: Trzeba wyciągnąć wnioski

Impel przegrał na własnym parkiecie z PGE Atomem Treflem Sopot. Wyróżniającą się w tym meczu postacią była jednak Katarzyna Skowrońska-Dolata.

4 listopada 2015

Impel nie sprostał wicemistrzyniom

Siatkarki z Wrocławia, po emocjonującym meczu przegrały na własnym parkiecie z PGE Atomem Treflem Sopot.

Joanna Kaczor: Zagrałyśmy konsekwentnie

Impel Wrocław rozpoczął sezon pewnym zwycięstwem z niżej notowanym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Kapitan zespołu Joanna Kaczor zauważała, że wrocławianki popełniły mało błędów w tym spotkaniu.