Sobota, 20.04.2024

(FOTO) Zagłębie Lubin wygrywa II Puchar Piasta

W minioną sobotę w Jaworze odbył się turniej II Puchar Piasta. W zawodach wystartowało osiem drużyn, podzielonych na dwie grupy. W turnieju brali udział zawodnicy urodzeni w 2008 r. i młodsi.

© Materiały prasowe / JTS Jawor

Do Jawora przyjechały takie marki jak Zagłębie Lubin, Chrobry Głogów czy Ślęza Wrocław. JTS Jawor wystawił dwie drużyny. Zespół -Czarny- zakończył zmagania na siódmym miejscu, a drużyna -Biała- zajęła czwarte miejsce, przegrywając walkę o najniższy stopień podium ze Ślęzą Wrocław.

Jaworzanin Szymon Juchimiuk został uznany za najlepszego bramkarza zawodów. Warto dodać, że bramki Zagłębia strzegł wychowanek JTS-u Dawid Michałków. Zawody wygrali lubinianie, którzy pokonali 4:1 Łużyce Lubań.

Medale, puchary i nagrody najlepszym piłkarzom wręczali Leszek Wawoczny prezes JTS Jawor i Robert Matkowski dyrektor OSiR Jawor, współorganizator zawodów.

Trenerzy klubu JTS Jawor dziękują rodzicom za pomoc w zawodach i za pyszne ciasta.