Nasz region w grupie IV reprezentować będą MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych, MKS Olavia Oława, SPS Chrobry Głogów, BTS Elektros Bolesławiec, MUKS Ziemia Milicka Milicz, KS Bielawianka-Bester oraz Ikar Legnica, który wykupił dziką kartę. Ponadto w rozgrywkach wystąpią przedstawiciele województw lubuskiego i opolskiego.
Rozgrywki ruszą 29 września. Pierwsza runda sezonu zasadniczego zakończy się 24 listopada. Ostatnia kolejka całej fazy zasadniczej odbędzie się natomiast 2 lutego. W grupie IV zagrają zespoły z województw dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego.
I kolejka - 29 września:
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Ikar Legnica
SPS Chrobry Głogów - MUKS Ziemia Milicka Milicz
MKST Astra Nowa Sól - Juve Wakmet Głuchołazy
WKS Sobieski ARENA Żagań - BTS Elektros Bolesławiec
KS Bielawianka-Bester - MKS Olavia Oława
Pełen terminarz rozgrywek grupy IV drugiej ligi znajduje się poniżej:

