Michał Nalepa dołączył do drużyny KGHM Zagłębia Lubin w marcu 2023 roku po sześciu latach spędzonych w Lechii Gdańsk. Od tamtej pory wystąpił w 77 meczach w barwach Miedziowych, strzelając trzy gole (przeciwko Warcie Poznań w Pucharze Polski oraz Lechii Gdańsk i Arce Gdynia w PKO BP Ekstraklasie) i zaliczając dwie asysty.
Teraz 33-latek postanowił związać swoją przyszłość z KGHM Zagłębiem Lubin. Michał Nalepa podpisał umowę do końca czerwca 2027 roku z opcją przedłużenia o rok.

