Środa, 17.06.2026

 

Reklama

Levente Szabo: chcemy radośnie zakończyć ten sezon

Chcemy zakończyć sezon dając z siebie wszystko z pełną ilością kibiców na stadionie, aby celebrować radośnie zakończenie sezonu z dobrym wynikiem – zapowiada przed meczem z Pogonią Szczecin piłkarz KGHM Zagłębia Lubin Levente Szabo.

© Materiały prasowe / Zagłębie Lubin S.A. / Tomasz Folta

Levente, gdy rozmawialiśmy po meczu z Arką Gdynia powiedziałeś, że następnym razem, gdy strzelisz gola, chciałbyś żeby to było znaczące dla drużyny i mogło przynieść punkty. Dokładnie tak stało się w spotkaniu z Górnikiem Zabrze.
Tak, bardzo się z tego cieszyłem, ponieważ tak jak już wspominałem ostatnio, to zawsze lepsze uczucie móc strzelić gola, który daje drużynie punkty na wagę zwycięstwa. Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi nawet jeśli nie zaczynałem meczu w pierwszym składzie, chociaż szczerze nie ma to dla mnie większego znaczenia czy zacznę mecz z ławki, czy wraz z pierwszym gwizdkiem. Najważniejsze, że moja obecność na boisku mogła przynieść drużynie punkty.

Ostatni mecz w Szczecinie zakończył się przegraną. Z pewnością chcielibyście się zrewanżować. Nie miałeś okazji jeszcze grać przeciwko temu rywalowi, co o nim wiesz?
Wiem, że mają zawodników z Węgier, znam się dobrze z jednym z nich. Jest to na pewno dobra drużyna, z którą pierwsze spotkanie w tym sezonie niestety nie skończyło się dla nas najlepiej, dlatego jutro musimy dać z siebie wszystko dla własnej satysfakcji oraz dla kibiców.

Ten sezon jest bardzo nietypowy, ponieważ niemal każda drużyna w tabeli do końca rozgrywek nie jest pewna swojej sytuacji. KGHM Zagłębie Lubin również o coś wielkiego i mecz z Pogonią Szczecin jest bardzo ważny.
Zgadza się, ten sezon jest specyficzny i to świetne uczucie móc walczyć o coś więcej niż tylko o samo utrzymanie. Jest to dla nas nowa sytuacja, z której bardzo się cieszymy i na pewno damy z siebie wszystko, żeby radośnie zakończyć ten sezon.

Jak zaprosiłbyś naszych kibiców do przyjścia na stadion?
Tak jak już wspominałem, jest to ostatni domowy mecz w sezonie, który chcemy zakończyć dając z siebie wszystko z pełną ilością kibiców na stadionie tak, aby celebrować radośnie zakończenie sezonu z dobrym wynikiem.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Więcej