Środa, 17.06.2026

 

Reklama

Jakub Kolan z pierwszym golem w PKO BP Ekstraklasie. „Jestem bardzo dumny z siebie”

Jestem bardzo dumny z siebie, że po długim czasie zdobyłem wreszcie bramkę i do tego w takim stylu - mówi po wygranym meczu z Górnikiem Zabrze (2:0) piłkarz KGHM Zagłębia Lubin Jakub Kolan, który strzelił pierwszego gola w PKO BP Ekstraklasie.

© Materiały prasowe / Zagłębie Lubin S.A. / Tomasz Folta

Kuba, jak podsumujesz ten mecz?
Myślę, że było to trudne spotkanie. Przez pierwsze piętnaście minut Górnik Zabrze zamknął nas na własnej połowie. Ale byliśmy zjednoczeni, skuteczni w obronie i ostatecznie wywozimy trzy punkty z trudnego terenu.

Zdobyłeś swoją pierwszą bramkę w PKO BP Ekstraklasie. Jakie towarzyszyły Ci przy tym emocje?
Cieszę się naprawdę bardzo w środku. Jestem bardzo dumny z siebie, że po długim czasie zdobyłem wreszcie bramkę i do tego w takim stylu.

Była to czwarta wygrana z rzędu KGHM Zagłębia Lubin w Zabrzu. Ten teren chyba nam naprawdę odpowiada?
Z pewnością, choć w Ekstraklasie każde mecze są ciężkie, szczególnie na wyjeździe. Bardzo się cieszę z postawy całej drużyny. Byliśmy zjednoczeni, byliśmy blisko, byliśmy po prostu jednością. Zdobyliśmy trzy punkty na trudnym terenie i jedziemy dalej.

Pozycje pucharowe coraz bliżej. Nie pozostaje nic innego jak kontynuować dobrą grę w meczu z Pogonią Szczecin u siebie.
Na pewno będziemy chcieli, jak w każdym meczu, wygrać. Tak samo z Pogonią powalczymy o komplet punktów i mam nadzieję, że zrewanżujemy się za spotkanie w Szczecinie.

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Więcej